Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)

Firma LBV Księgowość i Doradztwo Polska powstała w 2001 roku. Jesteśmy podmiotem Biuro Rachunkowe LBV Szczecin - Rzetelna Firmanależącym do niemieckiego koncernu LBV „Landwirtschaftlicher Buchführungsverband“ z siedzibą w Kiel (www.lbv-net.de), którego głównym obszarem działalności koncernu jest doradztwo podatkowe, finansowe, audyt księgowy dla przedsiębiorstw i podmiotów z branży rolniczej. Siedziba naszej polskiej firmy znajduje się w Szczecinie. Podmiot ze struktury koncernu świadczący doradztwo do podmiotów z działalności gospodarczej / pozarolniczej to SHBB Steuerberatungsgesellschaft mbH w Kiel (www.shbb.de).

Członkostwo w dużej, prężnie rozwijającej się organizacji z tradycjami i wielkim potencjałem (76 milionów Euro obrotu) zobowiązuje. Wysokie standardy obsługi klienta i rozwinięty, ugruntowany kodeks etyki zawodowej przyświecają nam w codziennej pracy i wyznaczają najbardziej optymalne sposoby postępowania. Najwyższa, jakość naszych usług to absolutny priorytet – nigdy nie idziemy na skróty, a problemy rozwiązujemy na drodze gruntownej i szczegółowej analizy. Takie metody działania zaskarbiły nam uznanie w oczach naszych klientów, co jest dla nas źródłem największej satysfakcji. Z naszych usług w Polsce korzysta, dla przykładu, wielu zagranicznych inwestorów. Są to bardzo wymagający klienci, a to, że z wieloma z nich współpracujemy już od dobrych kilku lat jest najlepszym dowodem na to, że dobrze realizujemy naszą misję.

Pragniemy Państwu zaoferować nasze usługi. Decyzja o współpracy z nami pozwoli Państwu rozwinąć skrzydła i zapomnieć o księgowo - podatkowych problemach Waszej firmy. Zaufajcie firmie z doświadczeniem, za którą stoi wieloletnia tradycja wpływowego koncernu doradczego.

LBV Tworzymy przestrzeń dla Twojego biznesu

Zmieniony (Wtorek, 26 Listopad 2013 11:10)